1 / 5
NOVI TORBICKI ZA VELOSIPED ZA POD SEDISTE
400 МКД
04.06.2022 11:33

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

-Продавам нови торбички за велосипед за под седиште,изработени од квалитетни материјали,водоотпорни и со модерен дизајн.Торбичките лесно се монтираат под седиштето на велосипедот,практични се за чување на помали предмети и имаат држач за поставување на задно осветлување.
-Достапни бои:Црна,плава и црвена.
-Димензии:16x8x7 cm.
-Тежина:60 gr.
-Испорака низ цела Македонија по карго.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
075325093 075870320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам