1 / 6
NOVI TORBICKI ZA VELOSIPED ZA MOBILEN TELEFON
1.000 МКД
04.06.2022 11:33

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

-Продавам нови торбички за велосипед од брендот "WILD MAN" изработени од квалитетни материјали, водоотпорни со модерен карбон дизајн.
-Торбичките лесно се монтираат на рамот од велосипедот,имаат голем простор за чување на предмети како наочари, ракавици, а во горниот дел има транспарентна преграда за поставување на мобилен телефон преку која функционираат командите со допир на екранот.Во преградата може да се сместат моб. телефони со големина на екран од 4.7 до 6.5 inch.
-Достапни бои:Црна.
-Димензии:180x105x83 mm.
-Тежина:135 gr.
-Испорака низ цела Македонија по карго.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
075325093 075870320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам