1 / 4
SE PRODAVA VILA VO RAVNA REKA PEHCEVO
35.000 €
27.06.2020 19:03

Берово / Берово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

RAVNA REKA

SE PRODAVA VILA VO OBLASTA RAVNA REKA PEHCEVO
VILATA E NOVA GRADBA I OD NADVOR E KOMPLETNO ZAVRSENA
VNATRESNOSTA E PRAZNA I MOZE DA SE PRAVI PO VAS IZBOR
VILATA SE NA NAOGA NA 10KM OD PEHCEVO VEDNAS DO ASVALTEN PAT

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078667527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам