1 / 9
Reno scenic
1 €
03.06.2020 10:49

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Reno scenic 1.6 16v 2001 novi gumi nov plin Lovato pred 30 000 rebrasti vodna pumpa servisirana komlet pali vozi
Moze i zamena za vlecna avto prikolka.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070218193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам