1 / 12
Se prodava A4 2.0 143 ks
1 €
14.06.2021 14:45

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

A4 2.0 143 ks
Orginal km proverka po vasa zelbi
Kniska do posleden km vo bis auto ili zamena za A6 nad 2015

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
078725017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам