1 / 12
VILA KUKA lux Ramne
355.000 €
04.03.2023 17:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

330 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2009

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Lux Vila naselba RAMNE Ohrid

Luksuzna Vila Kuka vo naselba Ramne so odlicen pogled na ohridsko ezero tvrdina i gradot so dvorno mesto 2000m2 i Vila Kuka 330m2 kompletno namestena vednas vseliva so cista dokumentacija imoten list .Podetalni informacii na telefonskiot broj Samo za seriozni kupuvaci ....

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

G.F.
Потврден огласувач
070477779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам