1 / 5
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 2006 PER PJES NA DELLOVI
1 €
03.09.2022 12:29

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA. SE DAVAT NA DELLOVI
SFE SO VI TREBIT TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам