1 / 6
PASAT 1.9 TDI i 2.0 TDI 4 MOTION NA DELLOVI
1 €
03.09.2022 12:29

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVAT NA DELLOVI
SFE SO VI TREBAT
TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам