1 / 4
продавам камион дуплак
1 €
Цената не е фиксна
12.08.2020 10:10

Штип / Штип

Mercedes 26.ks duplak reg. Cela god odlicni gumi cena 9000 e. Tel.078 350 682

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Toni Nikolov
Потврден огласувач
078350682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам