1 / 10
Medicinsko krevetce so paravani
100 МКД
Цената не е фиксна
30.05.2023 11:01

Битола / Битола

Prodavam

Dve pecki na drva .....edna 4500den
Spore Galorex .....6500den
Suv sterilizator ....200evra
Dva rentgen aparati za zabi 220 evra (dvata)
Visecki zabotehnicki motor .....100 evra
Baraban ...1200denari
Se prodava frizder gorenje ispraven 3000den
Elektricna keramicka pecka 3000 den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Се продава од:

mico
Потврден огласувач
075932797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам