1 / 1
Snagator Ecler XPA 7000
350 €
Цената е фиксна
29.01.2023 09:57

Автокоманда / Скопје

Mosfet izlezno pojacalo
Ecler xpa7000,
kupeno novo, prv sopstvenik,
koristeno doma, ne poveke od 10h.
2 x 718w rms / 4Ohm
2 x 450w rms / 8Ohm

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070644562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам