1 / 3
Prodavam pet lusteri
3.500 МКД
4.000 МКД
02.08.2022 18:46

Аеродром / Скопје

Prodavam 2 novi nekoristeni i 2 koristeni lusteri(dva isti so 6 kristalni kugli)

site 4 zaedno 3500 denКатегорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

o
Потврден огласувач
070267133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам