1 / 1
Smetkovodstveni uslugi
1 МКД
Цената е фиксна
31.01.2021 17:54

Скопје Центар / Скопје

➡️ СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ СО БЕСПЛАТНИ ПАКЕТИ И ПОВОЛНОСТИ

Интегрирани услуги со персонализиран пристап за целосна грижа за Вашиот бизнис !

Со потпишување на годишен договор за сметководствени услуги, добивате бесплатен пакет од интернет маркетинг услуги и специјални попусти за :
✔️ Консултантски услуги
✔️ Преведувачки услуги
✔️ Правна заштита
✔️ Обуки за вработени
✔️ Организација на настани
Бидете дел од семејството на АПММ !

Закажете состанок на контакт тел.: 070 472 562 или на емаил: smetkovoditel.apmm@gmail.com
Ве очекуваме !
АПММ

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

Smetkovoditel APMM
Потврден огласувач
070472562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам