1 / 10
TEFAL serija 001 Prigotvuvanje na zdrava hrana
6.000 МКД
05.06.2020 17:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam TEFAL aparat za prigotvuvanje na zdrava hrana.So edna lažička maslinovo maslo ke prigotvite zdravo i vkusno jadenje.Aparatot e mnogu malku koristen,vo odlična sostojba.Si ima svoja lažička i del kade se prigotvuva hranata se vadi i se mie.

ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA 076 229 992 NE NA DOLNIOT BROJ.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам