1 / 12
Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na bitola
500 €
Цената е фиксна
01.06.2022 11:32

Битола / Битола

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Aleksandar Turundzev

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!!
Kompletno renoviran so nova kujna kupatilo mashina za perenje ,trpezarija so 6 stolici, mebei, nova bela tehnika, dve klimi inverter
nova spalna i plakari i kauc so pusjtanje kako spalna za spienje
cenata e 500 evra mesecno so vkluceni site smetki.
internet ,kablovska, 2 tv, 2 klima uredi, se uredno novo i cisto
odma do zgradata na samo 20 metri ima market ,sendvicara, picerija, slatkarnica

TEL : 078 225 816
DEJAN

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

bitola
Потврден огласувач
078225816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам