1 / 3
Се издават деловни простории во строгиот центар на Неготино
По Договор
05.06.2020 19:43

Неготино / Неготино

Квадратура:

360 m²

Греење:

Друго


Се издава деловен простор во строгиот центар на Неготино

Многу погоден за банка, казино спортска обложувалница др.

- приземје 360м2

објектот може да се подели на два дела :

Контакт:
+389 76 561 561 Борис


Категорија: Недвижности / Дуќани

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам