1 / 12
Se izdava
1 €
17.11.2022 14:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

179 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2016

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul. 21 br.22

Se izdava novoizgradena namestena kuka do blizok centar na Bitola. Prostorna open-concept so lobby , biljard, 2 spalni, full opremena kujna, balkoni, dvorovi, Wi-Fi, greenjlimia , bazen ,jacuzzi, BBQ, basketball court i mnogu drugi rekreativni i moderni dizajni. Tel: 070395284

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Lidija
ul.21 br. 22
Потврден огласувач
070395284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам