1 / 6
Grajferi papuči nožinja za industriski mašini za šienje
100 МКД
Денес 15:13

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat papuči za obični mašini za šienje 80den grajferi za obična mašina juki 600den grajferi za overlok juki nožinja za rupičarki 100den nožinja za overlok juki 150den par

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077530002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам