1 / 3
Fontana
1 €
Цената е фиксна
06.06.2020 17:12

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Fontana od stampan beton. Dimenzii/sir.110 vis. 80 dlab. 60.
Cena bez pumpa 5000den. so pumpa6000den.
Tel.070 784 553

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

stone dekor
Потврден огласувач
070784553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам