1 / 6
Ktm perfekten
По Договор
06.06.2020 20:33

Гостивар / Гостивар

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2011

Модел:

Ktm 450 sxf

Километри:

5000

Ktm Perfekten

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nakil
Потврден огласувач
71793567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам