Kukjno mesto
3.200 €
Цената е фиксна
06.06.2020 20:53

Демир Хисар

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Белче

Se prodava mesto za kukja vo Belce od 1000 m² (so posebni dokumenti za dve mesta po 500m² od dvajca brakja),moznost za izgradba na dve kukji so tureni temeli i cokle, spremni odma za redenje blokovi. Do mestoto ima dostapni struja i voda.
Za cenata ke se dogovorime
Drage 078-271-046

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078271046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам