1 / 4
Kino proektor od 1979
100 €
Цената не е фиксна
10.03.2023 12:00

Скопје Центар / Скопје

Se prodava zaedno so site dodatoci i ima nekolku filmovi so nego. Nov nekoristen.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

///
Потврден огласувач
070400344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам