1 / 10
Se Izdava!
По Договор
07.06.2020 00:28

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Se izdava nov kompletno opreman deloven prostor na bulevar Gevgelija.
Cena po dogovor!


Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

mimi
Потврден огласувач
070347347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам