1 / 1
Plac vo Drenovec Tetovo 1200m2
30 €
28.08.2022 19:16

Тетово / Тетово

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam zemja, plac za kuca ili vikendica vo Drenovec.
Cena 36000 evra.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Skopje
Потврден огласувач
078521884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам