Se prodava NIVA
4.500 €
07.06.2020 14:09

Кичево

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA NIVA VO SELO TUIN GORNI JANIDOL MESTOTO VIKANO DLAPKA 3000M2 CENA PO DOGOVOR KONTAKT 079 357 022

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
079357022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам