1 / 9
Peugeot 207 1.4 65 kw
1 €
17.04.2021 11:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Komplet oprema
Bez nikakvi zabeleski
Malo kolice stegnato
Poseduva dva kluca
Proverka kade.sakate
Registrirano do 07.2021
Napraven servis pred 100 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070308414
Испрати Е-маил до огласувачот