1 / 1
Korito/kada za banjanje
1 €
27.02.2022 11:04

Карпош / Скопје

Nova ne koristena kadicka za banjanje, so silikonska tapa za ispustanje na vodata

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

RWD
Потврден огласувач
070270440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам