1 / 4
ZAPECATUVAC TOPLINSKI
630 МКД
Цената е фиксна
14.10.2021 21:54

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava zapecatuvac racen, mini ,nov i nekoristen zaedno so vgraden otsekuvac( za pisma ili kesi)
Istiot kako na slikite.
Mozete da go vidite od prilozenoto video za negovite moznostite!

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

x
Потврден огласувач
+38976523337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам