1 / 5
Canyon - CMR 8 , 26"
130 €
Цената не е фиксна
09.06.2022 11:42

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

26 "

-golemina na trkala 26"
-golemina na ram 52,5 cm. ,handmade alu . 7005
-prenos Shimano Nexus
-kocnici Shimano Nexwave BR -IM50 -F
-menuvac 7-stepen vnatresen Shimano Nexus
-trkala DT Swiss X 455
-sediste Selle Italia -Trans Am
-volan i stem FSA
-predna guma Maxxis Detonator, zadna Kenda

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
075544804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам