1 / 5
SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID
250 €
Цената е фиксна
07.03.2023 17:45

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Stanot se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohridska banka.Stanot e so dve spalni i ima kapacitet do 6 lica moze i na pokratok i na podolg period za povekje informacii javete se.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Naum
Потврден огласувач
075439998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам