Се продава нива
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2020 10:14

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1489 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Гевгелија МВ Расадник со површина 1489 м2, КП 6637, и нива во месност Попова Нива со површина 2000 м2 КП 457

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Илија Ангелов
Потврден огласувач
072241016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам