1 / 1
Итно продавам безжичен телефон Панасоник
800 МКД
Цената не е фиксна
31.05.2022 10:27

Аеродром / Скопје

Итно продавам безжичен телефон Панасоник во одлична состојба многу поволно, Васе 071/317908

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
071317908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам