1 / 3
Motor komresor za vitrini
10.000 МКД
01.12.2022 11:14

Скопје Центар / Скопје

Komresorot e odlicna italijanska marka profesionalen i e mnogu malku koristen,namenet za vitrini za ladenje,tel za kontat 075 272 131.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
076288722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам