Elektircar 24\7
4 €
Цената не е фиксна
18.09.2022 11:52

Скопје Центар / Скопје

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi.Vazi za celo Skopje.
Goran 078562021

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078562021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам