1 / 4
North Face Ice queen
2.500 МКД
Цената е фиксна
24.01.2023 21:01

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Црна

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донесени од Америка. Повеќе информации на Youtube видеото.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

078/440-096
Потврден огласувач
078/440-096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам