1 / 6
Се продава гарнитура STELA
16.000 €
09.06.2020 12:32

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Се продава тросед (кој се пушта),двосед, фотеља и табуретка.Со гарнитурата комплет ги давам и прекривките.Гарнитурата е многу малку користена ,нема нитуедна флека ниту дамка.Повеќе инф.на тел 0705580770 .Кичево

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
070558770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам