Logo

IZDAVAM STAN NA RUZVELTOVA

Број на оглас: 3614356 | Објавен на: 03.08.2020, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 53 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: ul.daskal kamce

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se naoga sproti kafikot "ruzvelt" odnosno sproti SJO na ruzveltova vo zgradata so staklena fasada , stanot e ubavo namesten so komplet namestaj . ima edna spalna soba i dnevna soba

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Miso

Потврден огласувач