1 / 12
Se prodava! kukja
67 €
Цената е фиксна
09.06.2020 22:22

Штип / Штип

Број на соби:

9

Квадратура:

135 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul. kocanska br.1

Se prodava kukja na dva sorata vo naselba duzlak.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078206548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам