1 / 4
Se prodava skuter baotian
300 €
Цената не е фиксна
09.06.2020 22:50

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Baotian

Километри:

10000

Se prodava skuter baotian 125cc vo odlicna sostojba pali vozi so dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Semir
Потврден огласувач
076649005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам