1 / 11
OHRID APARTMANI DO EZERO
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.03.2023 15:04

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

31 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kuzman Josifoski 2

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so bracen krevet, cajna kunja, kabelska tv, wi-fi, klima terasa, parking za auto

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Лазо
Потврден огласувач
071714742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам