1 / 5
Патики адидас детски
500 МКД
Цената не е фиксна
03.09.2021 21:21

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Сива

Се продаваат детски патики адидас бр 38

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076611112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам