1 / 5
Boksovi - Боксови за јаболка
1 €
10.06.2020 09:12

Берово / Берово

Изработуваме боксови за јаболка со стандард големина 100х120х80 или по ваши димензии.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

Grafopromet
Потврден огласувач
076482303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам