1 / 1
delovi za kia sportage
3 €
22.11.2021 21:23

Виница / Виница

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

12 kw / 16 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

.?.?.?

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
077500281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам