1 / 1
Skolska tabla 3 kom
35 €
29.05.2022 10:52

Карпош / Скопје

Prodavam Skolska tabla polovna socuvani so dimenzii 100x100 ima bela povrsina od novite pisi brisi. tel 075214368 Posledno parce uste edna ostana

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Gorjan
Потврден огласувач
075214368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам