1 / 12
ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА
1 €
Цената не е фиксна
09.06.2022 11:20

Ѓорче Петров / Скопје

ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА
ПРЕД ЛЕПЕЊЕ И МОНТИРАЊЕ НА ПЛОЧКИ,МЕРМЕР И ДР ВИДОВИ ПОДОВИ.
ПРИДОБИВКИ ОД ОБЛОЖУВАЊЕТО:
-ОД СИТЕ НЕСАКАНИ ДЕЈСТВИЈА КАКО НА ПР
ВЛАГА,МУВЛА,ХЛОР, БИГОР, ПРОТЕКУВАЊЕ НА ВОДА.
ИСТО ТАКА РАБОТИМЕ СО:

-ИЗРАБОТКА И РЕПАРИРАЊЕ НА ПЛОВНИ ОБЈЕКТИ(ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ПЕДАЛИНКИ...)ТОПОГАНИ, ФОНТАНИ.
-ИЗРАБОТКА НА КАЛАПИ И МОДЕЛИ
-ОПШИВУВАЊЕ И ОБЛОЖУВАЊЕ НА СОНЧЕВИ И ДРВЕНИ КРОВОВИ,КУПАТИЛА,ДРВЕНИ И БЕТОНСКИ КОНСТРУКЦИИ.
-ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ БРАНИЦИ.
-ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА.

ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ГИ ПОГЛЕДНЕТЕ И НАШИТЕ ОСТАНАТИ ОГЛАСИ КАКО БИ ВИДЕЛЕ ПОВЕЌЕ СЛИКИ И ИНФОРМАЦИИ.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Aleksandar
S. NOVO SELO GJORCE PETROV UL3 BR 17A
Потврден огласувач
071377317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам