KUPUVAM GARSONIERA VO STIP
10.000 €
30.08.2022 16:28

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

45 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Baram pomal stan ili garsoniera, prednost ima naselba senjak ili blizu centar.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Oliver
Потврден огласувач
078350033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам