1 / 8
Se prodava yamaha virago xv 535 so mal defekt
1.700 €
Цената не е фиксна
10.06.2020 17:10

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

1995

Модел:

Virago XV 535

Километри:

55000

Se prodava yamaha virago xv 535 so napraven osnoven servis registriran do Noemvri 2020.Defektot mue samo reglerot.moze da se vidi vo sekoe vreme .075337680 Igor ITNO

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075337680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам