1 / 4
Panasonic bezicen telefon
1.000 МКД
Цената не е фиксна
29.09.2021 22:31

Битола / Битола

Prodavam bezicen telefon vo odlicna sostojba, mnogu malce koristen,
informacii na telefon: 075/407-343 Aleksandar

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075348504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам