1 / 7
Reno kangoo
2.850 €
Цената не е фиксна
13.06.2020 07:43

Берово / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reno kangoo ...vo super sostojba..kompleten servis ..Novi gumi... Za poveke informacii na 071/973/866/.... VOJO....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078670944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам