1 / 2
Opel astra 2.0 Dti Automatik “Za Delovi”
88 €
11.06.2020 09:28

Дебар / Дебар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se Davat samo na Delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardiol
Debar
Потврден огласувач
071709800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам